Më mbaj mend (për 1 muaj)

Geti Dhe Marina Në Koncertin E Reperit Amerikan Rick Ross

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  9
[07-04-2016]
Personazheve të njohur të cilët kanë qenë pjesë në koncertin e reperit amerikan Rick Ross duket se i janë bashkuar edhe çifti i përfolur në media Marina Vjollca dhe Getoar Selimi.
Moderatorja e emisionit “Proçesi Sportiv” në Top Channel dhe reperi kosovar kanë qenë në koncert së bashku me menaxherin e labelit “Babastars”, Dekorim Sahati, i shoqëruar nga e dashura e tij. Ka qenë pikërisht Dekorimi i cili ka publikuar fotot në rrjete sociale.
 (Express)Komente 0