Më mbaj mend (për 1 muaj)

Geasy, Inva Mula & Mc Kresha - Jem Njo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  11

Inva Mula:

Kurre Zemra te thot po, beso beso dhe kurre Bota te thot jo, besoo

Ref.

Jem Njoo, Jem Njooo, Jem Njooo
Jem Njooo Jem Njooo
Jem Njooo,Jem Njooo,Jem Njooo
Si naaa, Nuk Kaaa

Ghetto Geasy:

Dashnia per kete pun ka nis shume heret.
96 Prishtine gjithcka erret erret.
E kom nis me Dosta n‘rruge prej Zeros.
Jom bo Ma i Madhi n‘ Ven qysh para Euros.
Tu flejt naten me gocat t‘bukra plot lek qanta.
Po m‘ vet ku i morra, po mi run n‘Zvicer banka.
Gjith tu u dok ndryshe stilistet Italjanka.
Jeten plot ngjyra Carnevall me Braziljanka,
Heiterat kan kohe perzihen n‘pune Mbretit.
Une Paradero, me nje puro perball detit.
Papakat merren me mu pa ja dit hallin vetit.
Qe 23 vjet hala tu majt per r* t‘Getit.
Tu u rrit ma shume, tu dit, tu hap rruge per t‘rite.
Tu pritu me ja gerdit, kto zhulsa kto jon ngjite.
Niveli jon dallon si Nata me Dite.
I lo me reflektu nese vec kane mu rrite

Inva Mula:

Ref.
Jem Njoo, Jem Njooo, Jem Njooo
Jem Njooo Jem Njooo
Jem Njooo,Jem Njooo,Jem Njooo
Si naaa, Nuk Kaaa

Mc Kresha

Drejt pi mahalles sonte nat e madhe
Full e kena Sallen, Hajde hajna hallven
tu bo pare tulifare, po du me lu fare
Nji Kongtare afer vetes,zoni si shko fare
Mos me kon puna dollarve, s'em kishe pa fare
Isha kon me hajna t'Spanjes tu t'hi per dritare
sboj per pun zyrtare, i vizatum ntakim prej 9ve
Idoll Tony Montanen, punoj tbardhen si p*** nane
Syt ne t'ardhmen, te kryj t'armen
ta kryj t'pamen, masken ngjit
mi sheh syt n'mramje
ska beef per pare,tash hajna sarme
se njoh Karmen, vec nji femer n'emer Carmen
Spec me gjiz,tu bo lek n'kriz
si Crack perfins, tu honger "Mac n Cheese"
na ki, n'det Turqis
Gettin' Keys
Alicia Keys
Policia,"Freeze"

Inva Mula:

Ref.
Jem Njoo, Jem Njooo, Jem Njooo
Jem Njooo Jem Njooo
Jem Njooo,Jem Njooo,Jem Njooo
Si naaa, Nuk Kaaa


Ky tekst u dërgua nga ArbyGetoar Selimi, Inva Mula & Mc Kresha
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/04/2023
Muzika: Florent Boshnjaku & Zzap And Chriss
Teksti: Getoar Selimi & Mc Kresha
Video Produksioni: Entermedia
Rec/Mix/Master: Bigdeal Records


Geasy, Inva Mula & Mc Kresha - Jem Njo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jem Njo".
3. Video është e këngës "Jem Njo", por nuk këndohet nga Geasy, Inva Mula & Mc Kresha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Getoar Selimi:


Komente 0