Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gezim Demaj - Ani Ani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Dikur me ke dashte
Tash nuk don me m'pa
Pse po mban inati
Asgja keq s't'kam ba

REF.:
Ani, ani zemra jem
Nuk th'rras, s'ka problem
Inati nuk t'qon askund
Kjo pune ka marr fund

Jeta ashte e bukur
Ashte nje avantur
Nese don te knaqesh
mos u marto kurr

REF.:
Ani, ani zemra jem
Nuk th'rras, s'ka problem
Inati nuk t'qon askund
Kjo pune ka marr fund


Ky tekst u dërgua nga GzimGezim Demaj
Publikimi: 10/12/2015


Gezim Demaj - Ani Ani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Ani".
3. Video është e këngës "Ani Ani", por nuk këndohet nga Gezim Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gezim Demaj:


Komente 0