Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gezim Demaj - Sa Shume Ti Pom Pelqen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Me kaploi mua nje ndyshim
Sdi si ta tregoi
Nuk mund ti them vuajtje
Mbrenda po me vlon

Refreni Sa shume ti pom pelqem
Ne sy une po ta them
Hajde behu pjese e zemres tem

Shume te tjera i kam pase
Por kurr nuk jam knaq
Sikur zemren tande
Asnje se kam dashte

Refreni Sa shume ti pom pelqen
Ne sy une po ta tham
Hajde behu pjese e zemres tem


Ky tekst u dërgua nga Gzim demaj


Nuk kemi video për këtë këngë.


Gezim Demaj
Publikimi: 07/07/2016


Gezim Demaj - Sa Shume Ti Pom Pelqen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Shume Ti Pom Pelqen".
3. Video është e këngës "Sa Shume Ti Pom Pelqen", por nuk këndohet nga Gezim Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gezim Demaj:


Komente 0