Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gzim Demaj - Dashuria E Vjetër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Sa shume me ke prite
Pse sme ke tregu
Veq ta kisha dite
Zjarrin ne ta shu

Refreni Sikur puthja pare
Ashtu me ka ardh
Krejt u Bana tjeter
Moj dashnia Vjeter

Fole kurr su lodhe
Here mire e here keq
Me llafe e Prish
Me llafe e ndreq

Ref
Gezim Demaj
Publikimi: 22/11/2019


Gzim Demaj - Dashuria E Vjetër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria E Vjetër".
3. Video është e këngës "Dashuria E Vjetër", por nuk këndohet nga Gzim Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gezim Demaj:


Komente 0