Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gezim Demaj - Per Ty Shpirti Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ti bjondinë me deh pa pire
Me ato buze e sy te mire
Me ben te vloi vullkan te shperthej
Pa pike gjaku me len nder dejë

Refreni

Se sa shume te dua
Bota late dije
Djellin e Baj shkrum
Per ty shpirti im

Ti Debore une gacë e flakë
Me degdisë me len te ngrat
Nese me do mos me mundo
E ja me puth dhe me shtrengo

Refreni Se.,,,,
Gezim Demaj
Publikimi: 26/12/2019


Gezim Demaj - Per Ty Shpirti Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Shpirti Im".
3. Video është e këngës "Per Ty Shpirti Im", por nuk këndohet nga Gezim Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gezim Demaj:


Komente 0