Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gezim Kaso
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Ditëlindja:
  • 16 Tetor
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♎ Peshorja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Gezim Kaso është këngëtar i njohur. Më datë 12 Mars 2009, Gezim Kaso publikon videoklipin "Aty Ku Me Lindi Nena".

Më datë 18 Dhjetor 2010, Gezim Kaso publikon videoklipin "Tradita Dhe Besa E Shqiptarit".

Më datë 26 Gusht 2011, Gezim Kaso publikon videoklipin "Djale çam".

Më datë 16 Shtator 2011, Gezim Kaso publikon videoklipin "Pritem Zane".

Më datë 21 Janar 2012, Gezim Kaso publikon videoklipin "Jabanxhi". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master.

Më datë 6 Nëntor 2012, Gezim Kaso publikon videoklipin "Kuq E Zi Per Cameri".

Më datë 21 Mars 2014, Gezim Kaso publikon videoklipin "Manxurane".

Më datë 1 Dhjetor 2014, Eduart Dëma publikon videoklipin "Vellezerit", në bashkëpunim me Gezim Kaso.

Më datë 30 Janar 2015, Gezim Kaso publikon videoklipin "Maturante".

Më datë 29 Shtator 2015, Gezim Kaso publikon videoklipin "Shqiptar Kam Mbetur".

Në vitin 2015, Gezim Kaso publikon albumin "Shqiptar Kam Mbetur".

Më datë 3 Tetor 2016, Gezim Kaso publikon videoklipin "Fluturake".

Më datë 5 Janar 2017, Gezim Kaso publikon videoklipin "Sy Bukura Ime".

Më datë 24 Janar 2017, Gezim Kaso publikon videoklipin "12 Na Rri Sahati".

Më datë 6 Prill 2018, Gezim Kaso publikon videoklipin "S'te Harroj".

Më datë 16 Maj 2018, Gezim Kaso publikon videoklipin "Vatani". Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti, Vojsava Alia, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vani Rushiti.

Më datë 19 Korrik 2018, Gezim Kaso publikon videoklipin "Shejtane".

Më datë 6 Korrik 2019, Gezim Kaso publikon videoklipin "Mallakaster Laberi".

Më datë 16 Shtator 2019, Gezim Kaso publikon videoklipin "Çunat E Librazhdit".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0