Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gezim Kaso - Pritem Zane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

pritem zane pritem mes lulesh tek lumi
do ti bie zyles moj po te zuri gjumi
pritem zane pritem mes lulesh tek lumi
do ti bie zyles moj po te zuri gjumi
opo sec mu duke si zana ne uj..
bukuria jote ben tgjitha te vujn...
opo sec mu duke si zana ne uj..
bukuria jote ben tgjitha te vujn.
pritem zane pritem mes lulesh tek lumi
do ti bie zyles moj po te zuri gjumi
pritem zane pritem mes lulesh tek lumi
do ti bie zyles moj po te zuri gjumi
ti dallon nder shoqje ato si ti sjane..
se ti ke ca naze qe ato si kane..
ti dallon nder shoqje ato si ti sjane..
se ti ke ca naze qe ato si kane..
pritem zane pritem mes lulesh tek lumi
do ti bie zyles moj po te zuri gjumi
pritem zane pritem mes lulesh tek lumi
do ti bie zyles moj po te zuri gjumi
kur te shoh nga large te lare me drit..
dhe kur me afrohesh me shton sekelldin..
pritem zane pritem mes lulesh tek lumi
do ti bie zyles moj po te zuri gjumi
pritem zane pritem mes lulesh tek lumi
do ti bie zyles moj po te zuri gjumi


Ky tekst u dërgua nga Bruno DrGezim Kaso
Publikimi: 16/09/2011


Gezim Kaso - Pritem Zane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pritem Zane".
3. Video është e këngës "Pritem Zane", por nuk këndohet nga Gezim Kaso.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gezim Kaso:


Komente 0