Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gezim Kaso - Kuq E Zi Per Çameri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  20

Pyet Ismaili Boletinin
Ne Kosove u ngrit flamuri
Do ta ngremë ne Çamëri
Flake le te marre dhe guri

Kush kane qene e cilët janë
Ka treguar historia
Çamët me Marko Boçar
Shqiponjat nga Çamëria

REF. 2x:
Ti je gjak nga gjaku jone
Jemi rritur ne një djepe
Me flamur do te mbulojmë
Çamëri zonja me derde

Digjet guri Shqipëria
Epirot jemi ne vise
Kërkon flamur Çamëria
Duam Shqipërinë Etnike

Nga Ulqini gjer ne Struge
Nje flamur ne zemër kane
Me Prevezë e Mitrovice
Shqipëri është anembanë

REF. 4x:
Ti je gjak nga gjaku jone
Jemi rritur ne një djepe
Me flamur do te mbulojmë
Çamëri zonja me derde


Ky tekst u dërgua nga elvjoGezim Kaso
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/11/2012


Gezim Kaso - Kuq E Zi Per Çameri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kuq E Zi Per Çameri".
3. Video është e këngës "Kuq E Zi Per Çameri", por nuk këndohet nga Gezim Kaso.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gezim Kaso:


Komente 0