Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Gezim Kaso - Vajza Shqipetare  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/04/2013

2013-04-13T12:08:14+00:00

Këngë e albumit:

"Shqiptar Kam Mbetur"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vajza Shqipetare" kënduar nga Gezim Kaso.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Lori. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

e kush tka hy oh e pra nvalle kjo prishtinasja zemrat do naj kallle vajza e ulqinit pra po i rrin o dore per dore e me qameri luje valllen o moj si serkadhe dridhe belin dridhe m
oj vajzat shqiptare e kush ja del oj si yll e hane tuj fluturue o nje goc tirone
t
ek trovarja valllen po e prit me e bleMë Shumë Këngë Nga Gezim Kaso:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet