Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gezim Kaso - Vatani

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vatani".
3. Video është e këngës "Vatani", por nuk këndohet nga Gezim Kaso.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gezim Kaso - Vatani  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Muzika:

Vojsava Alia

Muzika & Orkestrimi:

Vani Rushiti

Komente

Asnjë Koment

16/05/2018

2018-05-16T16:00:06+00:00Ikim nga vatani
Kyçin i çojmë portës
Seç na iku jeta
Rrugëve të botës
Vila gradaçela
Ngrita me këto duar
Kthehemi ku lindëm
Gjejmë shtëpinë rëzuar

Këto janë halle
Për ti qarë me lotë
Un po i këndoj o shok
Se nuk i qaj dotë

Se në vënd të huaj
Të bëhesh dhe mbret
Prap shkallë të huaja
Hipën edhe zbret
Nëpër shkallë hallesh
Hipim edhe zbresim
Emigrant të huaj
Bij të Shqipes mbesim


Më Shumë Këngë Nga Gezim Kaso:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet