Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gezim Kaso - Ah Sec Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shoke jam dehur nga vera
Degjoj ca këngë të tjera
Cmi kendon balukeprera
Sa her qe me del tek dera

Ah sec dua, dua moj cdua
Dua veç buzet e tua
Dua të të puth në faqe
Të marr erë manushaqe
(x2)

Këto këngë nuk i dua
Dua ti të jesh me mua
Sy e vetullat e tua
Me bejne per ne jatrua

Ah sec dua, dua moj cdua
Dua veç buzet e tua
Dua të të puth në faqe
Të marr erë manushaqe
(x2)

Sa herë qe ta dëgjoj zene
Dhe bilbilat moj këngën lene
Cme kërkon vere zemra
Ty mos tu mbarofte kënga

Ah sec dua, dua moj cdua
Dua veç buzet e tua
Dua të të puth në faqe
Të marr erë manushaqe
(x2)


Ky tekst u dërgua nga Tea Hoxha


Nuk kemi video për këtë këngë.


Gezim Kaso
Publikimi: 26/12/2011


Gezim Kaso - Ah Sec Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Sec Dua".
3. Video është e këngës "Ah Sec Dua", por nuk këndohet nga Gezim Kaso.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gezim Kaso:


Komente 0