Gëzim Mustafa
Gëzim Mustafa
Gëzim Mustafa
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Gëzim Mustafa është këngëtar. Më datë 10 Shtator 2022, Gezim Mustafa publikon videoklipin "Martesa Me Gjermane". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Gezim Mustafa.

Më datë 26 Dhjetor 2023, Gëzim Mustafa publikon videoklipin "Shkoi Edhe Ky Vit". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Gëzim Mustafa.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0