Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gezim Nika - Heshtja Foli Bukur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Heshtja foli bukur
Heshtja foli gjate
Me nje buzeqeshje
u gjendem perballe

Heshtur ne qendruam
dhe ne sy u pame
Folen buzet tona
fjalet qe ne s'thame

Heshtja foli bukur
Puthja foli qarte
Po te dish, Parajsen...
e jeton dhe gjalle

Ne u mrekulluam
me puthjen e pare
Castet qe kaluam
ishin nje parajse

Heshtur ne qendruam
Dhe ne sy u pame
Folen buzet tona
fjalet qe ne s'thame

Heshtja foli bukur
Puthja foli qarte
Po te dish, Parajsen-
-e jeton dhe gjalle
Gezim Nika
Publikimi: 13/04/2013


Gezim Nika - Heshtja Foli Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Heshtja Foli Bukur".
3. Video është e këngës "Heshtja Foli Bukur", por nuk këndohet nga Gezim Nika.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gezim Nika:


Komente 0