Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gëzim Nika - Dallëndyshe Bukuroshe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Dallendyshe bukuroshe roshe o mire se vjen bashke me shoqe shoqe o a mos vjen prej Tirane a mos vjen a prej Shkodre a Bujane a mos vjen prej ulqini a prishtine a mos vjen a prej Korçe Follorine a mos vjen.

po te fluturoja te kisha krah te tija e te shikoja siper Arberine
ref.

Dallendyshe bukuroshe roshe o mire se vjen bashk me shoqe shoqe o a mos vjen prej memedheu a mos vjen a prej Krujes se Skenderbeut a mos vjen prej Tetove a Çamerie a mos vjen Myzeqeje a Laberie a mos vjen

po te fluturoja te kisha krah te tija e te shikoja siper Arberine
ref.
Gëzim Nika
Publikimi: 07/06/2010


Gëzim Nika - Dallëndyshe Bukuroshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dallëndyshe Bukuroshe".
3. Video është e këngës "Dallëndyshe Bukuroshe", por nuk këndohet nga Gëzim Nika.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gëzim Nika:


Komente 0