Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gezim Nika - Faqebardhë Kush E Falë Gjakun Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


lisi gjakut o brez mas brezi per shqiptar barutin ndezi mbahen fjalet e shkojshin gurrat shuhej fisi e digjej kulla digjet kulla kulle prej guri ta di zemra e çdo burri pal e pal do me marr hakun po e dogja oo more me fal gjakun o hej. dere kanuni o asht shqiptaria ma fort gjakun e don liria faqebardhe kush e fal gjakun nderon kombin more dhe konakun nderon kombin more dhe konakun.

shuhej forca e shton idhnimin mbi kanun do bajme betimin shtohen gurrat o mban per her mbi kanun o gjak e nder zemra zemren lajmroi bjeshken prite prite anton qetten zemra vale o shndrit si hane faqebardhe ooo asht kosova nane o hej. dere kanuni asht shqiptaria ma fort gjakun e don liria faqebardhe kush e fal gjakun nderon kombin more dhe konakun. nderon kombin more dhe konakun.Nuk kemi video për këtë këngë.


Gezim Nika
Publikimi: 23/02/2016


Gezim Nika - Faqebardhë Kush E Falë Gjakun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Faqebardhë Kush E Falë Gjakun".
3. Video është e këngës "Faqebardhë Kush E Falë Gjakun", por nuk këndohet nga Gezim Nika.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gezim Nika:


Komente 0