Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gezim Nika - Gegë E Toskë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  9

per mbi za qe leshon bybyli gjuha shqipe shungullon per mbi ere qe ka zymbyli pa da zemren ma ngushllon per mbi ere qe ka zymbyli pa da zemren ma ngushllon.
gege e toske toske e gege jem ni komb me u nda s duron fund e maje nja asht arbria e ni gjuhe qe na bashkon.
ref.

qoft mallku kush qet ngatrrime nder kta vllazen shoq me shoq kush e ndan me plage e shkrime qka natyra vet perpoq kush i ndan me plage e shkrime qka natyra vet perpoq.
gege e toske toske e gege jem ni komb me u nda s duron fund e maje nja asht arbria e ni gjuhe qe na bashkon.
ref.Nuk kemi video për këtë këngë.


Gezim Nika
Publikimi: 19/02/2015


Gezim Nika - Gegë E Toskë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gegë E Toskë".
3. Video është e këngës "Gegë E Toskë", por nuk këndohet nga Gezim Nika.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gezim Nika:


Komente 0