Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gezim Nika - Gjuha Shqipe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Përmbi za që lëshon bylbyli
Gjuha shqipe m’shungullon
Përmbi erë qi ka zymbyli
Pa da zemrën ma ngushëllon

Përmbi erë qi ka zymbyli
Pa da zemrën ma ngushëllon

Ref...x2
Gegë e toskë toskë e gegë
Jem nji komb me u da s’duron
Fund e majë njo asht Arbnia
E nji gjuhë na bashkon

Qoft mallkue kush çet ngatrrime
Nër këta vllazën shoq me shoq
Kush i ndan me flakë e shkrime
Cka natyra vetë përpoq

Kush i ndan me flakë e shkrime
Cka natyra vetë përpoq

Ref...x2
Gegë e toskë toskë e gegë
Jem nji komb me u da s’duron
Fund e majë njo asht Arbnia
E nji gjuhë na bashkon

Fund e majë njo asht Arbnia
E nji gjuhë na bashkon


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Gezim Nika
Publikimi: 19/02/2015


Gezim Nika - Gjuha Shqipe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjuha Shqipe".
3. Video është e këngës "Gjuha Shqipe", por nuk këndohet nga Gezim Nika.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gezim Nika:


Komente 0