Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gezim Nika - Hotë E Grudë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

ne hot e grude u dha kushtrimi ne ure te zanices trimni kush shtini pkie e djalit lekt e hotit o na jan lidhe me bese te zotit.

e keshtu ne lufte asht que malesija hot e grude plave e gucija gezim per at me bajn dek o e bajn deken si me le.

djemt e hotit porsi zana djemt e grudes si lum nana si ushtare te kastriotit po luftojne shqiptart e sotit.

aferim more qun mulaj zune priten ti te ura me 100 djem qe si ka toka o halil haga e paloke gjoka.

pra shtrengonu ju pashe zotin mos korisim na sot hotin marre vetit mos ti lame o jem shqiptare shqipen kem nane.Nuk kemi video për këtë këngë.


Gezim Nika
Publikimi: 19/02/2015


Gezim Nika - Hotë E Grudë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hotë E Grudë".
3. Video është e këngës "Hotë E Grudë", por nuk këndohet nga Gezim Nika.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gezim Nika:


Komente 0