Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gëzim Nika - Poezia E Naimit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

O sa bukuri ka tufa
Sa gaz bie bagetia
Vine porsi bletet plot
Viseve te mija

Vine porsi bletet plot
Viseve te mija

Ref...x2
Do kendoj bagetine
Qe e mbani e ushqeni
O vendethit e bekuar
Mendjen ma defreni

O tek buron uji i ftohte
Edhe fryn veriu ne vere
Tek mbin lulja me gaz plot
Me bukuri me ere

Tek mbin lulja me gaz plot
Me bukuri me ere

"Atje lind dielli i qeshur
Edhe hena e gezuar
Fat i bardhe i miresise
N'ato vende eshte mbuluar"

Ref...x2
Do kendoj bagetine
Qe e mbani e ushqeni
O vendethit e bekuar
Mendjen ma defreni


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Gëzim Nika
Publikimi: 05/08/2008


Gëzim Nika - Poezia E Naimit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Poezia E Naimit".
3. Video është e këngës "Poezia E Naimit", por nuk këndohet nga Gëzim Nika.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gëzim Nika:


Komente 0