A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Gezim Nika - Shqipëria O Nëna Ime


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  80

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/11/2015

2015-11-10T11:40:07

O malet e Shqipris
Dhe ju o lisat e gjat
Fushat e gjëra me lule
Ju kam ndërmënd dit e nat

Kam ndërmënd dit e natë

Kur nigjon zanin e nanës
Qysh e lën qingji kopen
Blegërin dy a tri her
Edhe ikën e merr dhen
Blegërin dy tri her
Edhe ikën e merr dhenë

Shqipëria nana ime
Ndonëse jam o i mërguar
Dashurinë tane zemra
Kurr ska me harrue

Shqipëria nana ime
Ndonëse jam o i mërguar
Dashurinë tane zemra
Kurr ska me harrue

Ashtu dhe kjo zemra ime
Më len ktu tek jam mua
Vjen me vrap me dëshir
Atje ndër viset e tua
Vjen me vrap me dëshir
Atje ndër viset e tua

Shqipëria nana ime
Ndonëse jam o i mërguar
Dashurinë tane zemra
Kurr s’ka me e harrue

Shqipëria nana ime
Ndonëse jam o i mërguar
Dashuinë tane zemra
Kurr s’ka me e harrue


Ky tekst u dërgua nga  shkodrani
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019