Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gezim Nika - Shoka E Beqarit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Moj e moira lulë venhari hije i ka shoka beqarit hije i paska e i ardht e mbara ta leshon shoken tan qakalla.Hije i paska i ardht e mbara ta leshon shoken tan qakalla.

Tan qakalla leqe leqe mos i koft kurgjë e keqe qysh e lyp synin e zi si barutin per allti.Qysh e lyp synin e zi si barutin per allti.

Po e thot syzeza ni fjalë e hajde djalë me zemer të bardhë e kur të dal atje n'at fushë mos kujto se jam arushë.Kur të dal atje n'at fushë mos kujto se jam arushe.

Mos kujto se jam arushë e mem marrë në shenjë me pushkë ec prej meje mos u tut do na qel vesa ne kru.Ec prej meje mos u tut do na qel vesja ne kru.Ecprej meje mos u tut do na qel vesja ne kru.


Ky tekst u dërgua nga Ekremi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Gezim Nika
Publikimi: 23/02/2016


Gezim Nika - Shoka E Beqarit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoka E Beqarit".
3. Video është e këngës "Shoka E Beqarit", por nuk këndohet nga Gezim Nika.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gezim Nika:


Komente 0