Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gezim Nika - Kenge Per Drinat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti e ke o veq ni emer po mbiemra o i ke dy njani asht o drini bardhë tjetri asht o drini zi. Njani asht o drini i bardhë tjetri asht o drini zi. Jo jo s'shterret drini jo jo s'shterren drinat besa as Kosoves jo jojo kurr si shterren trimat. Jo jo s'shterret drini jojo s'shterren drinat besa as Kosoves jo jojo kurr si shterren trimat.

Drini zi me lot e mall drini bardhë me vaj e gjamë lot e shpresë na vinë te pragu kur Kosoves i derdhet gjaku. Lot e shpresë na vinë te pragu kur Kosoves i derdhet gjaku. Jo jo s'shterret drini jo jo s'shterren drinat besa as Kosoves jo jojo kurr si shterren trimat. Jo jo s'shterret drini jo jo s'shterren drinat besa as Kosoves jo jojo kurr si shterren trimat.


Ky tekst u dërgua nga Ekremi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Gezim Nika
Publikimi: 23/02/2016


Gezim Nika - Kenge Per Drinat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Per Drinat".
3. Video është e këngës "Kenge Per Drinat", por nuk këndohet nga Gezim Nika.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gezim Nika:


Komente 0