Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gezim Zefi - Jetoj Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Ndoshta vite ndoshta vite kan me shku,
Un e ti un e ti skem me u taku,
ndoshta bahesh lot ne sy,
ta dish mire jetoj per ty 2x.

PSE KJO JETE,
KOT JESHTU VJEN,
VITET KURR,
MRAPA STI KTHEN,
EDHE PSE,
NUK JETOJM BASHKE,
PRAP KJO ZEMER,
FORT KA ME T'DASHT.

Cdo pranver ka emrin tan emrin tan,
hijen tane ma bjen pran ma bjen pran,
cdo mengjes me ty me zgjon,
ka gjet zemra,
cka kerkon 2x.

PSE KJO JET,
KOT JESHTU VJEN,
VITET KURR,
MRAPA S'TI KTHEN,
EDHE PSE,
NUK JETOJM BASHK,
PRAP KJO ZEMER,
FORT KA ME T'DASHT 2X...


Ky tekst u dërgua nga Elsona


Publikimi: 13/01/2010Më Shumë Këngë Nga Gezim Zefi:


Komente mbi këtë këngëGezim Zefi - Jetoj Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetoj Per Ty".
3. Video është e këngës "Jetoj Per Ty", por nuk këndohet nga Gezim Zefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.