Getinjo

A E Sheh Getinjo Si Konkurrentë Mozzikun?!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[17-10-2015]
Reperi Getinjo tashmë është në përfundim të përgatitjeve të tij të këngës “Lavire” e cila pritet të lansohet së shpejti.

Në një intervistë për Tribuna Channel, Getinjo ka folur edhe për marrdhënien me vëllaun e tij Mozzik.
“Ne jemi vëllezër dhe s’ka dashni ma të madhe sesa për vëllaun. Jemi të dyt të gëzuar që jemi të dytë në të njëjtin lami. Muzika është e vogël për me i prishë raportet me vëlla”, ka thwnw Getinjo transmeton indeksonline.

Ndër të tjera gjatë kësaj interviste, Getinjo ka folur edhe për tatuazhet dhe kuptimin e tyre.
 (Indeksonline)

A E Sheh Getinjo Si Konkurrentë Mozzikun?!


Komente 0