Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bëhet Publikimi I Këngës “Monster” Nga Getinjo Dhe Babyg


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
[18-03-2016]
Reperi i njohur Getinjo ka kohë që ka paralajmëruar ardhjen e projektit të tij më të ri muzikor, këngën e re me titull "Monster" e cila kësaj radhe vjen në bashkpunim me një artiste të re Babygee.

Kënga është rnb, e ndërsa është punuar nga pjestarët e tjerë të On Records, Zzap & Chris. Tekstin e këngës e ka shkruar vetë Getinjo.

Videoklipi është realizuar në Prizren nga produksioni XL Pro Videolux, e ndërsa në klip shfaqet edhe valltarja e njohur Jeammy Blessed.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Getinjo - Monster (Feat.Baby G) [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet