Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ghetto, Ne Bashkepunim Me Astro Sjell “Baby”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
[20-06-2012]
Reperi nga Ferizaji, Ghetto, ka lansuar këngën e re "Baby" në bashkëpunim me Astron.
Nga titulli mund të kuptojmë se kemi të bëjmë me një këngë dashurie, e cila sikur nga askush tjetër vihet në pah nga reperi i ri, i cili vazhdimisht po ngritet në piedestalin e potencialit të tij.

Nuk dihet ende nëse kënga do të ketë videoklip, por një gjë është e sigurtë – kënga të cilën mund ta dëgjoni më poshtë premton të bëhet një hit.
 (Telegrafi)

      Ghetto - Baby (Feat.Astro) [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet