Më mbaj mend (për 1 muaj)


Getinjo, Së Shpejti Klipi I Ri “No”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[26-04-2014]
Reperi i ri nga Ferizaji, Getinjo, është në përgatitje të projektit të tij të ri.

Reperi i hitit "Ajo" ka kohë që ka lansuar një numër projektesh dhe videoklipesh, e po vazhdon karrierën me sukses në skenën e hip hopit shqiptar.

Edhe pse rallë i përfshirë në bashkëpunime, reperi emri i vërtetë i të cilit është Getoar Aliu, nuk e ka ndërmend që të ndërrojë trendin e tij.

Pas duetit shumë të suksesshëm me Labinot Tahirin dhe Bleron, i cili ishte pa klip, pritet një tjetër goditje e Getit - kënga e re titullohet "No" dhe do të vijë me videoklip.

"MiniCoppera për juve jom gjipp,
Ju jeni liqena, e une adriatik", është një pjesë e këngës së Getinjos.

Mbetet të shihet se çfarë do të sjellë reperi i ri, por shumë i adhuruar ferizajas.
 (Telegrafi)

      Ghetto - No [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet