Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Ghetto - Up'normal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Up'normal".
3. Video është e këngës "Up'normal", por nuk këndohet nga Ghetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ghetto - Up'normal (Feat. Soul'gja & West Style)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

31/01/2009

2009-01-31T22:33:29+01:00ska lira pa dira
qika jeme ma e mira
po han kar si hajdari
ejj qyre barin ma hanksh karin
se jom mbret per ty tkalli
kejt e tlo pa flejt
jom boss i bossav
jo dost i dostav
jom king n'kit lugin
sjom klloshar ne ket
din
o hajde tqij adelin ta ha pidhin
si golin
dije qe jom abnormal
me mu knaqu mos u nal
kadal dal kit kong e boj me instromental


Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë