Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ghetto - Fight N'rap Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

yea
lets goo
yea ngone

yea yea yea ghetto spi ni tjert qe po pushtojn let e na e bojm e kta tjert veq kopjojn qe do beat edhe flow kurr si keni ni me to kapim edhe bojm na veq kur vim jom aj qe nin skom fjal po veq vepera per tjer ska nevoj se keit i kom ner kthetra mas njones vjen tjetra se e luj lojen fer jom 1-sh per qka dush pozite n sun e mer reper talenti s'tarrok memora kur hin flow don me bo me mu porune per dopsa skom koh un luj me bum saher tum qohet se boj talent i shti n'gjep e tjer talenta i gjoj truni jem kokfort se ju skeni mentalitet kur um shef mos u mshef nese don flaj gerogold gjdo sen qe e boj ska qare pa dal hit goo


Ky tekst u dërgua nga Tonchee


Nuk kemi video për këtë këngë.


Getinjo
Publikimi: 18/03/2010


Ghetto - Fight N'rap
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fight N'rap".
3. Video është e këngës "Fight N'rap", por nuk këndohet nga Ghetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Getinjo:


Komente 0