Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ghetto - Hbd

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hbd".
3. Video është e këngës "Hbd", por nuk këndohet nga Ghetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ghetto - Hbd  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Këngë e albumit:

"Young Ghetto Mixtape"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00yeahh okej urim ditlindjen jo ma nuk te thirr sweet yeahh
Happy birthday happy birthday

e di loti tpikon nese e nin/
ku ka urrejtje ka dashni ...
nashta tkom lodh e sdon mem pa me syy /
amo sot e ki DITLINDJEN krej urimet jon per ty ...
Un nuk e di nese mndjen mu afer veti /
JOO sun em harro se jem rrit bashk rrugt e ktij qyteti /
menoj me veti urrejtjen sun ta nali
E DI QE LOTI I 1 FEMNE vret ma shum se fuqia e qdo djali /
e di qe nihesh mir kur krejt rrethi ta uron /
e menja t'shkon e she qe diqka ty tmungon /
qe qdo vjet e ki pas e t'doket dita e gat /
kohen e vjeter ta kujton naj dhurat /
naj vend ku me to je kan nashta edhe .......
e she qe nuk ja vlen e mshel deren edhe kan
telefonin e man ner jastekin ku flen
shpresat n'jet t'majn gjdo mesazh qe vjen

edhe nese larg je ti,edhe nese ngat je ti
urimin tem e ki gjithmon tiii
jom me ty kado qe shkon je me mu kado qe shkoj
baby happy happy birthdayyy

shoqet t'thirin me dal jo ty nuk t'pelqen
mes 4 mureve mendime veten e len syyn
mezor tu e kalu kohen ora 12 kur bohet
momentin kur t'shtohen vjet e prej krejtve t'urohet
saher qe e ki ditlindjen e ki urimin tem
ton jeten ngjyrat jon dhezt n'zemren tem
ska pse t'dhem urimin tem ti e pret
ni torte para deres me emrin tem Ghett
kur ta she emrin e she qe zemra t'rreh per mu
don me m'pa momentet ma t'mira me mu me i kalu
n'onder e she ftyren tem n'faqe tu ta qit doren
me shpres qe bohet mir e na dy takohem
lidhja prishet aty ku ndjenjat jon pa fund
njerzt largohen prej njoni tjetrit kur ndjenjat rriten shum
gjumi s'bohet gjum diten kur i kem ditlindjet
dhuratat e mira qe i ngjalli krejt kujtimet

edhe nese larg je ti,edhe nese ngat je ti
urimin teme e ki gjithmon tiii
jom me ty kado qe shkon je me mu kado qe shkoj
baby happy happy birthdayyy


Ky tekst u dërgua nga  blerttaaaa   jasharhaxh
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet