Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ghetto - Outro Young Ghetto

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Outro Young Ghetto".
3. Video është e këngës "Outro Young Ghetto", por nuk këndohet nga Ghetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ghetto - Outro Young Ghetto  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Young Ghetto Mixtape"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00eyy hapni vesht a po nin kush osht ky reper i ri qe o ka bon gerrdi ap e nin albumin a po doket ndryshe koke budall e um thu sen spo vyshe seriozisht um keshet me juve bala me ni kajk per femer publiken un e kalla shumica bohen kishe sdi sen fuck man hashiqare po shihet se emri jem o tu u permen kallxom psee plak veten kur un e prezentoj veten ata plot rrej e un e thom t'verteten me rima e qes jeten tem e asniher tjter kujt jom shqiptar man edhe i kupjon t'hujt sdi qa kari mu kan pik pe kopjon spe kupjon fati qe po heci e dikujt hic spo ja don aj qe um prek tenton veq koh osht ka harxhon ma von gjithkushi e kupton se pernime ZOTI M'don eeyyhh kur ZOTI M'don qa kari po munhosh mem bo keq MaddaFakka ALBUMIN e kom boo per kejt ata qe thojn skini bole ne rep qe merri bolet e mija e shtini ne xhep bich


Ky tekst u dërgua nga Riijadd
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet