Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ghetto - High

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "High".
3. Video është e këngës "High", por nuk këndohet nga Ghetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ghetto - High  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18

Këngë e albumit:

"Young Ghetto Mixtape"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00young ghetto (ou ,ou) me album t'ri (ou no ) 2012 yeah yeah oou


........................
Ti ki problem , gjdo sezon em ki t'3nt
emri jem tu permen , te secila me ren(main_
un bona qa bona , krej qa i bo i boj me zemer
nuk e boj per emen as me ma dhan femren
a po don per kllab(club) , qe ghetto ta dridhi kllabin
per 1 moment pe ndrroj un hapin
a pe she jo sun um kapin
lej let plasin , lej let plasin
fjalt e tyne nuk qojn pesh
perderis paloj un kesh
tjert kan koh me kesh
dhipat si shti mu desh
se se kurr si shoh vesh
besom i kom ma t'mirat po spo bon mu lesh
leni kto tripa jena VIPa , milionera
talentin sun e bleni me lek ou haveraa
nuk ak ma hera tjera , se murr fund kariera
shum shpejt motherfucker ket qimnane erdha
e dhezi spllifin naten e diten fucked up
shtt mos ma tesh rollin up , rollin up

.......................

I'm so high , so high , i'm so fly
tripin mos ma prit , ej you high till I die
kllabin ta dridhi pse? se jom ma i miri e
e boj hit , edhe pse sjom hi kti stili

........................

Un di me ba hit edhe pse sjom hi kti stili
e boj qaq mir pse? se muzikene filli
om ma i riu nto , formen n'top list
I'm star , young young money munesh mem thirr
I'm fly , i'm high I'm player in this game
ti po do mu kan si un OK kopjojum me
un jom diqka ma ndryshe,diqka qe nuk ke pa
diqka qe tjert nuk e kan bo ,e unejom te bo
hey yo do it do it , rollin up rollin up
i'm high till i die , i wana rock this club
une boj muzik per krejt, ski arsye mem majt ti hate
jom perhap si virus ,nuk e di sa je te vrejt
albumin e bona met kallxu kush jam nese sbeson
ghetto so djal i shpis ghetto n'hip-hop jeton
jep respekt edhe sht don me fol sht sht qa boj un boj perveti kshtu qe sht sht

.....................

I'm so high , so high , i'm so fly
tripin mos ma prit , ej you high till I die
kllabin ta dridhi pse? se jom ma i miri e
e boj hit , edhe pse sjom hi kti stili


Ky tekst u dërgua nga  EagleG
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet