Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ghetto - Prit, Prit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prit, Prit".
3. Video është e këngës "Prit, Prit", por nuk këndohet nga Ghetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ghetto - Prit, Prit  (Feat. Xheroo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Young Ghetto Mixtape"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Xhero

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Heeey !!
3x
eyo prit ti prit.

R:1
Jom i vertet yop deri diten qe vdes,
nuk kom me dek jo pa bo lek me thes,
ti sun um prek prej meje ki interes,
eyo Young Ghetto jom ai qe kerkon se pres,
qe e bona albumin per kejt ata tipat qe folin,
qe thojn Ghetto so rapper, Ghetto veq pe lun rolin,
eyo suck my dick man e kom stilin ma t'mir n'ven,
ou thank u man qe emrin po ma permen,
s'kom sen kunder rapperave, gangsterave, kullerave,
se mu mirr me mu shtir n'rrethin e haverave,
e kom menen e qart po zemren e kom t'mir,
nese rrin niher me mu dosst munesh mem thirr,
qellimi jem osht shperthimi, rikthimi i jetes tem,
s'ki qa merresh me mu se s'jem n'tnjejtin ven,
nuk ka mu nal kom me ec deri sa t'lo shej,
jo s'ka pengesa per mu se, se tonat i thej,

Reff: 2x
Eyo prit ti prit se ki mem pas qdo vit,
nuk kom mu nal prej meje ki me pas qdohit
univerzal jom n'ket shit tona llojet i kapi
underground, gangsta, love deri te clubi.

R:2
un jom rrit me ni ven ku s'ka pas tjeter sen,
mangupa mafiasha plot veni jem,
qato kom sene me thon qe s'muna mi lon,
jeten e boj rrugve man nashta pom kupton,
kanihere e ndrroj tripin ju kushtoj kong dhipav,
a din pse? se nime jon ma t'mirat,
ouu kom dashni e kom respect,
amo ti s'je per lidhje se per ty jom djal i keq hah,
op un jom rapper jom per veten tem,
tash pse jom rapper duhet me kon rapperk femna jem?
ouu damn shum shit mentalitet,
mos em vet pse Ghett? se pe sheh edhe vet,
s'jom hi n'rap me nxon femna si do e do emna,
jom hi n'rap man se repin e kom mrena,
qdo sen qe e feel'iti meniher e shkrun shpirti,
hello jom ma i riu i kti shiti.

Reff: 2x
Eyo prit ti prit se ki mem pas qdo vit
nuk kom mu nal prej meje ki me pas qdo hit
univerzal jom n'ket shit tona llojet i kapi
underground, gangsta, love deri te clubi. !!


Ky tekst u dërgua nga  jeSSy
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet