A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ghetto - Baby Baby


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/10/2012

2012-10-24T19:17:38

Song from the album:

"Young Ghetto"


move ya body se prnime shum po tdu heee
preke trupin ti temin un tanin mos em vet pse
jeke stafin prej vetes baby mos e qo vetllen
baby jom ma i veqanti baby nuk e ngoj meden
OK
I thouch ur lips i like ur beautiful face
syt e tu si diamantat en oren rolex yaaa
i like u baby i really really like uuu
u make me crazy baby yeahh i wanna kiss u

open ur mind let me in let me in
no im not sweet but im born to win yah
Because im different im not like an another man
damn i love u more mos harro i love u more
mos e rrit menen hajde kallxoe sekretin
un e di t verteten baby ti e don gettinnn
tash nuk e kom lekin po per ty miliona boj
ama mundsin e sheh qe veq per ty jetoj haahh

baby baby baby u make me crazy
baby come with me baby i make u happy
po du krejt senet me ty mi bo o o oou
hajde te une syn hajde te une syn

wait baby wait ta kallxoj edhe 1 sen haha
great baby grat jeta jem ty pot pelqen ha
come walk with me all the streets in this world
girl i swear i dont make u hurt
give me ur heart give me love give me ur life
give me all what u have u will be my wife
spo du me tu shit gangsta se edhe gangsterat bin
veq 1 her en jet e provojn dashurin e vertet yah

edhe djemt e rruges kan ndjenja
baby jena ma t'sinqertit na
se e dina jeten na baby une kom shum vepra
mos u merr me lepra baby baby lej kta
veq 1 her lem tpreki please lem t deshi
femnen e nxo vet jojo nuk ma nxen rreki
u know me baby moti jom ka t njeki
jom dashuru en ty realiteti osht ky babyy

baby baby baby u make me crazy
baby come with me baby i make u happy
po du krejt senet me ty mi bo o o oou
hajde te une syn hajde te une syn


Lyrics submited by Nissii
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019