Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ghetto - Im A Psycho

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Im A Psycho".
3. Video është e këngës "Im A Psycho", por nuk këndohet nga Ghetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ghetto - Im A Psycho  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

15/09/2012

2012-09-15T16:08:27+00:00Nuk pe di A jeni n'Veti , Ku tmet kapaciteti
Qfar reperi je ti , Kur nerva t'shkon edhe VETI
Sdi qa kom qesaj here shum jom qart [ A ]
Tu ni Shum Fejkera tu bo p9 N'KONGA
Huuuu,Huuuuu Kan harru qe jom Knena
Kan harru qe me Hip Hop Temin Drogohen N'VENA
Qetu te mahalla qetu tu pi RABI
Dajt qojn Selama asnjoni sun em kapin
Nuk i Kom milionat man po 1 Bilion e kom En MEN
BITCH please un jom Lind Per ket SEN
Pej 2011-tes Sukses tu prek
Plot bojn Rap Pej 2000-tes Amo N'2000-ten Jon MET
Shum strateg shum strateg
O ka t'djeg mos u prek
Kejt e ndrroni Qehren kur t'thom GHETTO is Back
Fucked Up BITCH Sun po kthjellna pej Chillit
Lem , Lem ti lem me Beata t'Meek Millit

---------------------------------------------------------

Qfar Dush Stili [ A ] Une e feeli [ A ]
ZOTI robin e vet ma t'Mirin Tash e zgjidhi [ YA ]
Dost Plas [ A ] Une boj Hip Hop T'paqt [ A ]
Haverat i kom Gangsta
Ferizaji o Rasta
Anti Estrad BITCh nuk t'Bi en 2 Gujt
Kush ka thon qe qyteti Jem nuk ka repera T'lujt
Boj kong per Femna shum te to Permena
kur tem shohin Ju Dridhen Komnt , durt edhe ZEMRA
Fuck it man kqyr per Rrethi a jom vet,vet
Thirrem Shtet I Got power on mah Chest
I'm Not A KING i don't say I'm The best
Shoki Fuck Diss Music Tell me Who is Next

----------------------------------------------------------

AAA Sa keni Vepra juu qaq Kom Tattoja
Po Po Jon t'Mijat jo jo Nuk Jon T'tuat
Fuck school Brotha in another World JOM
Hiq spo kom gjum kur po ju shoh qe po fleni shum
Bitch nuk t'kom HATE se RAp i kom Kejt
Se me 14 Vjet G kom Bo jet t'Shtrejt
Tash do lek i keni bo e keni bo ni rrek
Jau paloj dhipin kejtve nese du me hi me SHMEK
Jom pej Atyne qe Nenshkrujn qek
si Un sun e bon t'njejtin track
Edhe nese jeni qe 15 vjet en RAP
Jeni Week Ashiqare po jepni pare
VEQ PER ME NEJT EN TREG
Sen tkarit nuk dini per mu , per mu veq keni ni
Bitch don't alk about me se muj kejt me ti qi
Mrena N'zemer qe i ki , Me mu ska VIP
Call me a Fucking Psycho Don't Fuck With me

-------------------------------------------------------


Ky tekst u dërgua nga Mergim
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet