Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Getinjo - Sexy  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  130

Komente

Asnjë Koment

06/07/2017

2017-07-06T12:09:37+00:00

Këngë e albumit:

"Best Of"
Yeah, yeah
Yeah, yeah, yeah
Yeah, yeah, yeah
Je bo, je bo, je bo sexy

Ref:(2x)
Zemer ja ke nis mu bo sexy
Prej kohes kur t'ka lan ex-i
Prej kohes kur ka dal Snap-i
Je bo, je bo, je bo shum sexy

Yeah loqka a tu e myt stilin
N't'njejten koh a tu e smu tripin
Po du me ja puth fytin
O ka m'djeg si me prek hithin
Yeah, yeah nuk a tu ma ni homie
Po m'pelqen se osht G homie
Po m'pleqen du me prek homie
Sot je neser s'je omi
Ajo vjen edhe knaqet (aye)
Ajo nuk i don llafet (aye)
Boni mu kap me mu ma nuk shkapet (aye)
E ty veq ti merr paret

Ref:(2x)
Zemer ja ke nis mu bo sexy
Prej kohes kur t'ka lan ex-i
Prej kohes kur ka dal Snap-i
Je bo, je bo, je bo shum sexy

Lem t'ngjitna n'trup tanin lem, lem
Un jam alien, nuk jam si kta djem
Un nuk jom n'men amo jam the man
Ata jan fake si babadimri
Un jom tjeter sen
Mos e harro qet sen

Yeah, yeah
Je tu u bo dyfish (aye)
Kur po m'kcen permi mish (aye)
Pernime je 1-sh (aye)
Je tu ma thy ne ditsh
Shyme telin se s'po du me lan n'gjys
Shyme driten du me ti pa veq syt
Ule kryt, ule kryt
E kom nji ndjenj posht
A munesh me ma myt

Ref:(2x)
Zemer ja ke nis mu bo sexy
Prej kohes kur t'ka lan ex-i
Prej kohes kur ka dal Snap-i
Je bo, je bo, je bo shum sexy

Ti je bo sexy
Ti je bo sexy
Ti je bo sexy
Nese s't'ha un ka me t'hanger dreqi

Ref:(2x)
Zemer ja ke nis mu bo sexy
Prej kohes kur t'ka lan ex-i
Prej kohes kur ka dal Snap-i
Je bo, je bo, je bo shum sexy


Ky tekst u dërgua nga Kidda   imbebeKartolina (2)

20
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet