Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Getinjo - Unë


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/11/2019

2019-11-20T18:00:01


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Unë" kënduar nga Getinjo.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Unë".


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Mariza Ikonomi - Unë

Unë marr frymë, por akull kam në shpirt
Unë kaloj, mbi humnera pabesish
Dhe ka gjithmonë një qetësi para stuhisë
Por këtë herë veten se braktis

Do qëndroj, do besoj, nuk bie më në gjunjë
Ngrihem vet, sonte idhujt janë në gjumë
Në errësirë, shikoj edhe më qartë
Qiellin prek, ëndërrat marrin flakë

Jetës dua ti marr më shumë
Jetës dua ti fal më shumë
Jetës dua ti marr më shumë
Jetës dua ti fal më shumë

Ref.
Se nuk kam frikë të rrëzohem
Nuk kam frikë të guxoj
Prap do provoj, prap do provoj
S'do ndaloj...

Un vrapoj, në çdo hap gjej premtime që zhgënjejn
Un shikoj silueta që s'njohin ndjenjë
Por prap qëndroj mes urrejtjes dhe zilisë
E asnjëherë unë veten se braktis

Jetës dua ti marr më shumë
Jetës dua ti fal më shumë
Jetës dua ti marr më shumë
Jetës dua ti fal më shumë

Ref.
Nuk kam frikë të rrëzohem
Nuk kam frikë të guxoj
Prap do provoj, prap do provoj
S'do ndaloj...

Gold AG - Unë

Une une kur nuk di mu nal
Une une se la veq me fjal
Une di veq me kall
k k kejt ata e din yehhh
Anani ti shkyn

Verse 1:
Bini sharra neper bita qaj qe mas shumti bo hita,
qaj qe kit q** n*** e ka bo kejt me merita,
qaj qe i qon pesh kejt me club-a e salla,
qaj qe e don kejt mileti,
qaj qe e don kejt mahalla veti tut
edhe tkallxojn ktu pari kush e dridhin,
nisoj sikur une thojn aga ta palon pi*in,
sa her vij ktu e boj hije,
kalli venin e boj prush
boll munohen pasha nanen
po si une so kerkush
se ja di renin me kall venin
i del timi edhe flaka
mos perzini sene,
se ju perzihet traka
ku tum shkel kama boj rape
ma shum rreka se qorape
s'fryha me ksi sene
po kom tjera hesape se,
ti nuk je mangup qaq ma pak as i muzikes
do repera jon tu rrejt
ma shum se kta te politikes
kena ilaq per kit sen
po thmija s'pi bojn men
po harrojn qe jeta e gat e vera ka dera vjen PUSSY!!

REF. 2x:
Une e boj hit
Une kur nuk di mu nal
Une e boj hit
Unee se la veq me fjal
Un di veq me kall
K k kejt ata e din yehhh
Let dalin perball
Kejt Anani ti shkynn

Verse 2:
Une ta kallxoj malin tshti me vizitu spitalin,
do po vin si pula nonen kejt ujqi po dalin,
fjala osht per kta llaskuca qe kurr n'jet temen si nguca
bohen trima po jon tuca kur ti lypi hin n'biruca,
kejt let folin spo ma nin veq une e di qe ti e din
ti rrej do tut qe nuk e din veq ti e din se kush ta q**
na e dim se ju e dini tash kjo pun pi bjen si qoke
nisma cilin dush beso kejt i shtrij pertoke,
me bo me nxon qenin,
ja gerditi venin kta,
le tkapen ku dojn,
veq mos tkapen nkit temin,
se tani nuk o mir se kogja e ki ma shtir
une fali spari, fali sdyti ,
streti sum han kon e thirr,
une jom me plot edhe pse eci veq vet
kom vllazni sa nuk e di edhe pse jom njo per hastret,
BURGU sum tut e sma nin dil perpara kejt ti thej
ti n n'spital han buk pa pare une plot dosta kom anej

REF. 2x:
Une e boj hit
Une kur nuk di mu nal
Une e boj hit
Une se la veq me fjal
Un di veq me kall
K K kejt ata e din yehhh
Let dalin perball
Kejt Anani ti shkyn

unee unee kur nuk di mu nal
unee unee se la veq me fjal
un di veq me kall
k k kejt ata e din yehhh
Anani ti shkyn.

Ema Bytyqi - Unë

ne një natë qe kalohet si njeriu mua nuk me ndodhë qe ket ta bej se medoj per ty mendoj per ata sy ooooo ti shkon e une qaj ti rri me le me vaaaaajj si jeten unë ta mbaaaajjj ooooo

ref.

unëëë vajtoj qdo dite per ty e ti sdeshiron tme shohesh me sy aaa
uneeee vajtoj e çmallem qdo dite e ti me tjerat rri e rriiii
unëë nuk e di se si ta kaloj jeten
duke vuajtur per tyyyy qe me le ne vetmiiii hiiii
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...