Më mbaj mend (për 1 muaj)

Getinjo - Quarantine 2 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

She likes the way se qysh eci
100mi gajle po nuk mha peci
gjepat e mushta me llafeprej hekri
krejt i ngreh truni se asht prej magneti
U rrita shpejt zdi qa asht puberteti
llajajti way i ti mas pari per veti
kur je vet original i bon
original qata qe i ki prej rrethi
fakeerat ikin shpejt si me kon tlinun prej leprit
hateerat njet ma kan rrit epitetin
ose apetiti
i dha hiphopit ushqim deri tja plasi apendesitin
rreperi fake vrehet
sikur dilleri qe shet anallginin
un ma ti runa prej klases
po ndor e kom pas une bicin
gjith e kom rrespektu veten ma shum sesa ligjin
edhe me dreqin kom lujt po kurr sja kom pa bishtin
ma ka mshel gojen me dor po ja kom gic un bishtin
se me lujt qoke me dreq
asht si me lujt qoke me b!t@h-in
amo vec kallxoja stilin
qe qoke sun lun me ma tmirin
nese lojen se din
njerzit vin edhe ta shunin qirin
(uuuuuuu)

Im a champion skom nevoj me fitu titull
un jom ma shum
nuk jom vec artikull
qim nane shum
my nick name (forever)
dhe shtimit i kom hajde ma ka kthy never
Im not geting older, Im GETTING BETER
i see you hating...


Ky tekst u dërgua nga Klevis RuçiGetinjo
Publikimi: 22/03/2020


Getinjo - Quarantine 2
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Quarantine 2".
3. Video është e këngës "Quarantine 2", por nuk këndohet nga Getinjo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Getinjo:


Komente 0