Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ghost është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 29 Korrik 2016, Ghost publikon videoklipin "Party Loco", në bashkëpunim me Kid Ali....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

A Link

Bcrazy

J.B.

Underground Mc

Black-Eagle

Albo 06

Fida

Last Daddy

Lavda

Dora


Tags: Ghost

Krijo Një Kartolinë