Official Video

Ghulo - Audi Vs Bmw  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/04/2017

2017-04-01T16:00:01


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Audi Vs Bmw" kënduar nga Ghulo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ghulo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ghulo: