A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ghulo - Syzeza  (Feat. Xhavit Avdyli)


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  48

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/04/2018

2018-04-21T16:00:11

Featuring

Xhavit Avdyli

Music:

Nurteel

Lyrics:

Ghulo

Song from the album:

"Js Un Ja Ti"


[XHAVIT AVDYLI:]
N'drras te vekut o kush po qan
O qan syzeza o per jaran ee
Qan syzeza o per jaran
Dushk e bar o ne mal po i than ee

[GHULO:]
Ti kom bo un me lot syt e zi (syt e zi)
Syt e tu jan edhe syt e mi
Veq ni sen un per veti mir e di
Ose nuk t'shoh hiq,ose t'kqyri me dashni

Ti, ti ku e le dashnin?
Veq e more kerrin mu ma le kredin
Mos ta nin une per ty i paguj
Edhe lot e tu n'emer tem shkruji

E po nihna idiot, idiot une
Ton at femen e kom bo une me lot une
E po nihna idiot, idiot une
Ton at femen e kom bo une me lot une

[XHAVIT AVDYLI:]
N'drras te vekut o kush po qan
O qan syzeza o per jaran ee
Qan syzeza o per jaran
Dushk e bar o ne mal po i than ee

[GHULO:]
Sy e zez per ty kom xhelozi
Hajde n'xerrem se fell mki shti
Nese kthehesh si afrohna asni femre
Veq ni gabim ti m'perjashton pi zemre

Ej ej ej mos rri nen heshtje
Ti e din kush ti kthen lot n'buzqeshjen

Vaj halli,per mu qe t kom thon me ik

Ta haj djalli, m'fal se jom kon i pit.

E po nihna idiot, idiot une
Ton at femen e kom bo une me lot une
E po nihna idiot, idiot une
Ton at femen e kom bo une me lot une

[XHAVIT AVDYLI:]
N'drras te vekut o kush po qan
O qan syzeza o per jaran ee
Qan syzeza o per jaran
Dushk e bar o ne mal po i than ee


Lyrics submited by Anesa Shytie-Cards (4)

2018-05-11 19:47:34
Syt e tu jan edhe syt e mi
2018-05-11 15:35:27
Mos ta nin une per ty i paguj
Edhe lot e tu n'emer tem shkruji
2018-04-28 14:00:01
Sy e zez
per ty kom xhelozi
Hajde n'xerrem
se fell mki shti
U krijua nga 11052017 2018-04-23 15:58:59
N'drras te vekut o kush po qan
O qan syzeza o per jaran ee
Qan syzeza o per jaran
Dushk e bar o ne mal po i than ee

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019