Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gilan G - Wow  (Feat. B2N)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2007

Komente

Asnjë Koment

Featuring

B2N

23/11/2007

2007-11-22T23:00:00+00:00Gilan-G:

Qe ku jena kcejna
jo treshe po dyshe
me tjeter hit me tjeter beat
vina dhe ma nryshe
Mami tash po vjen gilani
kur po vi tundet tavani
per hip-hop un jam sulltani
kush po nin kuku qa bani

B2n:

a doni me ni a doni me pa
a doni me pi a qa doni me ba
a po doni me iq po mo spo ka
fanatomi a po don ma
Hip-hop lezhian black
rizonmek mos hek
mos prek tak-tuk-tek lek

Kena qek jo
Sduhna me mek po
duhna mu bo si black wow
vina ma shpejt ndyshek po
edhe ma te mirt ndyshek si thoni
ju atej wow,e ju ktej wow,
e luje luje luje luje luje get low


Ky tekst u dërgua nga O-g Loc...
Më Shumë Këngë Nga Gilan G:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet