Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Gilan G - Ola  (Feat. B2N)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/09/2007

2007-09-01T00:00:00

Featuring

B2N

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2007Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ola" kënduar nga Gilan G.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gilan G: