Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Ka Diçka Ka” Nga Gili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  6
[20-07-2015]
Këngëtarja Gili sapo ka publikuar videoklipin e saj më të ri me titull "Ka diçka ka".

Kënga është ritmike dhe e zhanrit pop folk, për muzikën & tekstin është përkujdesur si gjithmonë bashkshorti i saj Ilir Berani, e ndërsa orkestrimin e ka bërë Miti.

Videoklipi është punuar nga Milot Llalloshi në EMF Creative.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0