Gili

Gili Vjen Me “Mashtrues I Përhershëm”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[02-12-2015]
Këngëtarja e mirënjohur Gili sonte lansoi këngën e saj më të re “Mashtrues I perhershem” e cila paralajmeron daljen e albumit te saj me te ri muzikor. Kënga përmban temë dashurie me ritëm më dinamik e argëtues. Teksti dhe muzika Ilir Berani, kurse orkestrimi Jeton Berisha. Ju ftojmë ta ndjekim këngën më të re të Gilit nga albumi I cili do të del së shpejti nga produksioni muzikor “Eurolindi”.
 (Teksteshqip.Com)


  Gili - Mashtrues I Perhershem [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: arsimdiberKomente 0