Gili

"Allahile Ç'kemi?” Hiti Më I Ri I Gilit

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[12-12-2015]
Gili sonte lansoi këngën më të re “Allahile c’kemi”. Për tekstin dhe muzikën u përkujdes Ilir Berani, orkestroi Miti. Kënga e lajmëron albumin më të ri I cili së shpejti do të del në tregun muzikor nga “Eurolindi”. Ndërsa në Janar pritet videoklipi me produksionin EMF. Albumit nuk do ti mungojnë as baladat që janë "arma" e Gilit
 (Arsim Kolari - Teksteshqip.Com)


Dergoi: arsimdiberKomente 0