Gili

Gili, Nostalgji Për...

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[17-04-2015]
Gili për shumë kohë ishte një nga këngëtaret më të popullarizuara.

Ajo ka pasur shumë këngë hite, albume e videoklipe. Ndonëse ende është aktive në muzikë, Gili ka mallë për kohët e vjetra.

Këto ditë këngëtarja e hitit "Xixëllonja" ka postuar kohë pas kohe foto të bëra vite më parë, atëherë kur ishte më e re dhe pa dyshim numri një i skenës sonë.

Siç duket, Gili ka filluar të ndjej mallë për rininë, kohët e bukura dhe trupin e saj shumë në formë. Sigurisht, nostalgjia i rrëmben të gjithë pas të 40-ve, e kësaj nuk i ka shpëtuar as Gilit.
 (Indeksonline)

Gili, Nostalgji Për...


Komente 0