Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Bien Tri Dahire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

bien tri dahire moj nano
te triat nje soj nje soj
a se din moj nana ime
se un nuse shkoj
edhe ti ne shkofsh moj nano
te qoft udha e mbar
tuj qendis gjergjefin moj bij
tuj mi thur qorapt
tuj qendis gjergjefin moj bijo
tuj mi thur qorapt


Ky tekst u dërgua nga MelodiaGili
Publikimi: 31/12/2000
Orkestrimi: Haki Krasniqi


Gili - Bien Tri Dahire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bien Tri Dahire".
3. Video është e këngës "Bien Tri Dahire", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0