Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Drenicaku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

M'pyesin shoqet, merakosen
E për mua po brengosen
Nuk po dal, nuk argëtohem
as me shoqet nuk takohem

Refreni:
Se un kam tjetër merak
Shpirti nuk më rri rehat
Zemra natën digjet flakë
Për atë trimin drenicak

Shko ti shko, moj shoqja ime
lermë mua dhembjen time
i pres lajmet, rri me drojë
o për trimin që bën rojë

Refreni:
Se un kam tjetër merak
Shpirti nuk më rri rehat
Zemra natën digjet flakë
Për atë trimin drenicak
Gili
Publikimi: 01/12/1999
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Florent Boshnjaku


Gili - Drenicaku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Drenicaku".
3. Video është e këngës "Drenicaku", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0